chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Ankerpunten organisatiebeheersing

    Hieronder vindt u de aanspreekpunten m.b.t. organisatiebeheersing per entiteit van de Vlaamse overheid. 

    Kanselarij en Bestuur (KB)
    Departement KB
    Annemie Morren: annemie.morren@vlaanderen.be  
    Informatie Vlaanderen 
    Anne Delarue: anne.delarue@kb.vlaanderen.be
    Het Facilitair Bedrijf
    Annick Seghers: annick.seghers@kb.vlaanderen.be
    Agentschap Binnenlands Bestuur 
    Bram Evens: bram.evens@bz.vlaanderen.be
    Agentschap Overheidspersoneel 
    Karin Behaegel: karin.behaegel@bz.vlaanderen.be
    Financiën en Begroting (FB)
    Departement Financiën en Begroting
    Wim Deldime: wim.deldime@fb.vlaanderen.be
    Vlaamse Belastingdienst
    Liliane Vancraeyenest: liliane.vancraeyenest@fb.vlaanderen.be
    Internationaal Vlaanderen (iV)
    Departement iV 
    Greet Mertens: greet.mertens@vlaanderen.be
    Toerisme Vlaanderen
    Maarten Stieperaere: maarten.stieperaere@toerismevlaanderen.be
    Vlaams Agentschap voor Internationaal Ondernemen (FIT)
    Caroline Ampe: caroline.ampe@fitagency.be
    Economie, Wetenschap en Innovatie (EWI)
    Departement EWI
    Johan Hanssens: johan.hanssens@ewi.vlaanderen.be
    Agentschap Innoveren en Ondernemen
    Ronny Herzeel: ronny.herzeel@vlaio.be
    Agentschap Plantentuin Meise 
    Steven Dessein: steven.dessein@plantentuinmeise.be
    Onderwijs en Vorming (OV)
    Departement O&V
    Tina Ponjaert: tina.ponjaert@ond.vlaanderen.be
    Agentschap voor Onderwijsdiensten (AgODi)
    Ann Lips: ann.lips@ond.vlaanderen.be
    Herman Panneels: herman.panneels@ond.vlaanderen.be
    Agentschap voor Hoger Onderwijs, Volwassenenonderwijs, Kwalificaties en Studietoelagen (AHOVOKS)  
    Ward Dejaegher: ward.dejaegher@ond.vlaanderen.be
    Agentschap voor Infrastructuur in het Onderwijs (AGION)
    Patrick Christiaen: patrick.christiaen@agion.be
    Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (WVG)
    Departement WVG
    Els Dufour: els.dufour@wvg.vlaanderen.be
    Luc Moens: luc.moens@wvg.vlaanderen.be
    Vlaams Agentschap voor Personen met een Handicap (VAPH)
    Sara Demuzere: sara.demuzere@vaph.be
    Kind en Gezin
    Leo Van Loo: leo.vanloo@kindengezin.be
    Agentschap Jongerenwelzijn
    Patrick Defoor: patrick.defoor@jongerenwelzijn.be
    Vlaams Agentschap Zorg en Gezondheid
    Luc Van Neyghem: luc.vanneyghem@zorg-en-gezondheid.be
    Karlijn Huys: karlijn.huys@zorg-en-gezondheid.be
    Ria Vandenreyt: ria.vandenreyt@zorg-en-gezondheid.be 
    OPZ Geel
    Ann Schoeters: ann.schoeters@opzgeel.be
    OPZC Rekem
    Eveline Bayen: eveline.bayen@opzcrekem.be
    Cultuur, Jeugd, Sport en Media (CJSM)
    Departement CJSM
    Yanick Bos: yanick.bos@cjsm.vlaanderen.be
    Sport Vlaanderen
    Serge Boydens: serge.boydens@sport.vlaanderen
    Lieve Vandepitte: lieve.vandepitte@sport.vlaanderen
    Vlaamse Regulator van de Media
    Marijke Dejonghe: marijke.dejonghe@vrm.vlaanderen.be
    VRT
    Koen De Hauw: koen.dehauw@vrt.be
    Werk en Sociale Economie (WSE)
    Departement WSE
    Edo Huygens: edo.huygens@wse.vlaanderen.be
    Vlaams Agentschap voor Ondernemersvorming - Syntra Vlaanderen
    Pascal Jacobs: pascal.jacobs@syntravlaanderen.be
    Fred Vanhoof: fred.vanhoof@syntravlaanderen.be
    VDAB
    Bartelijne van den Boogert: bartelijne.vandenboogert@vdab.be
    Landbouw en Visserij (LV)
    Departement Landbouw en Visserij
    Leen Bas: leen.bas@lv.vlaanderen.be
    Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO)
    Catherine Blancquaert: catherine.blancquaert@ilvo.vlaanderen.be
    Omgeving (OMG)
    Departement OMG
    Nathalie Moonens: nathalie.moonens@vlaanderen.be
    Wonen-Vlaanderen
    Onroerend Erfgoed
    Luc Van Havere: luc.vanhavere@vlaanderen.be
    Agentschap voor Natuur en Bos (ANB)
    Chris Meganck: christian.meganck@vlaanderen.be
    Tania Coosemans: tania.coosemans@vlaanderen.be
    Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek (INBO)
    Koen Van Muylem: koen.vanmuylem@inbo.be
    Vlaamse Maatschappij voor Sociaal Wonen (VMSW)
    Peter Van Den Bosch: peter.vandenbosch@vmsw.be 
    Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij (OVAM)
    Herman Gobel: herman.gobel@ovam.be
    Marijke Cardon: marijke.cardon@ovam.be
    Vlaams Energieagentschap
    Karine Evenepoel: karine.evenepoel@vea.be
    Vlaamse Milieumaatschappij (VMM)
    Erwin Coppens: e.coppens@vmm.be
    Vlaamse Landmaatschappij (VLM)
    Kim Croes: kim.croes@vlm.be
    Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)
    Departement MOW
    Hilde Pattijn: hilde.pattijn@mow.vlaanderen.be
    Agentschap Wegen en Verkeer
    Thomas Lieben: thomas.lieben@mow.vlaanderen.be
    Maritieme Dienstverlening en Kust
    Rik Bervoets: rik.bervoets@mow.vlaanderen.be
    De Lijn
    Dominiek Viaene: dominiek.viaene@delijn.be
    De Vlaamse Waterweg nv
    An Vanhamel: an.vanhamel@vlaamsewaterweg.be
    Het gebruik van bovenstaande e-mailadressen voor reclame is enkel toegestaan onder de voorwaarden bepaald in de wet van 11 maart 2003 betreffende bepaalde juridische aspecten van de diensten van de informatiemaatschappij en in het koninklijk besluit van 4 april 2003 tot reglementering van het verzenden van reclame per elektronische post.