chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Arbeidsreglementen

    Hieronder vind je de arbeidsreglementen terug van de diensten van de Vlaamse overheid, zoals omschreven in art. I 2 van het besluit van de Vlaamse Regering van 13 januari 2006.
    BD Entiteit Arbeidsreglement Contactpersoon
    flanders investment and trade
    AR
    Departement Buitenlandse zaken
    AR Frances Pelst, 0493 51 40 52, frances.pelst@buza.vlaanderen
    Toerisme Vlaanderen (TV)
    AR Eva Vanhaeren, 02 504 03 17, eva.vanhaeren@toerisme-vlaanderen.be
    GO! onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap
    AR Katrien Cnudde, 02 790 92 85, katrien.cnudde@g-o.be
    CJSM Sport Vlaanderen (ex-BLOSO)
    AR
    CJSM Departement Cultuur¸ Jeugd en Media (DCJM)
    AR
    AR (extranet)
    Martin Decuyper, 02 553 69 33, martin.decuyper@cjsm.vlaanderen.be
    CJSM Vlaamse Regulator voor de Media (VRM)
    AR Kurt Bitters, 02 553 80 77, kurt.bitters@vlaanderen.be
    EWI Agentschap Innoveren en Ondernemen (AIO)
    AR
    AR (extranet)
    Anke Bosmans (anke.bosmans@vlaio.be) en Ludo Polleunis (ludo.polleunis@vlaio.be), 0496 03 05 71 en 02 432 43 42
    EWI Vlaamse Raad voor Wetenschap en Innovatie
    AR Danielle Raspoet, danielle.raspoet@ewi.vlaanderen.be
    EWI Departement Economie¸ Wetenschap en Innovatie (DEWI)
    AR
    AR (extranet)
    Eric Min, 02 553 44 40, eric.min@ewi.vlaanderen.be

    Startpagina's