chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Arbeidsreglementen

    Hieronder vindt u de arbeidsreglementen terug van de diensten van de Vlaamse overheid, zoals omschreven in art. I 2 van het besluit van de Vlaamse Regering van 13 januari 2006.
    BD Entiteit Arbeidsreglement Contactpersoon
    Buiten BBB GO! onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap
    AR Katrien Cnudde, 02 790 92 85, katrien.cnudde@g-o.be
    CJSM Sport Vlaanderen (ex-BLOSO)
    AR
    CJSM Departement Cultuur¸ Jeugd en Media (DCJM)
    AR
    AR (extranet)
    Martin Decuyper, 02 553 69 33, martin.decuyper@cjsm.vlaanderen.be
    CJSM Vlaamse Regulator voor de Media (VRM)
    AR Rudy Laleman, 02 553 80 77, rudy.laleman@vrm.vlaanderen.be
    EWI Departement Economie¸ Wetenschap en Innovatie (DEWI)
    AR
    AR (extranet)
    Eric Min, 02 553 44 40, eric.min@ewi.vlaanderen.be
    EWI Agentschap Plantentuin Meise
    AR Steven Dessein, steven.dessein@br.fgov.be
    EWI Vlaamse Raad voor Wetenschap en Innovatie (VRWI)
    AR Danielle Raspoet, danielle.raspoet@ewi.vlaanderen.be
    FB Departement Financiën en Begroting (DFB)
    AR
    AR (extranet)
    Diana Vanhoebroek, 02 553 20 90, diana.vanhoebroek@fb.vlaanderen.be
    FB Vlaamse Belastingdienst (VLABEL)
    nog niet gefinaliseerd
    AR (extranet)
    Els Vermeir, 02 553 48 07, els.vermeir@fb.vlaanderen.be
    iV Agentschap Innoveren en Ondernemen (VLAIO)
    AR
    AR (extranet)
    Hans Destrycker (hans.destrycker@vlaio.be) en Ludo Polleunis (ludo.polleunis@vlaio.be), 02 553 37 14 en 02 432 43 42

    Startpagina's