chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Arbeidsreglementen

    Hieronder vindt u de arbeidsreglementen terug van de diensten van de Vlaamse overheid, zoals omschreven in art. I 2 van het besluit van de Vlaamse Regering van 13 januari 2006.
    BD Entiteit Arbeidsreglement Contactpersoon
    Buiten BBB GO! onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap
    AR Katrien Cnudde, 02 790 92 85, katrien.cnudde@g-o.be
    Buiten BBB Vlaamse Regulator van de Elektriciteits- en Gasmarkt (VREG)
    AR Liesbeth Switten, 02 553 13 97, liesbeth.switten@vreg.be
    CJSM
    AR
    AR (extranet)
    Martin Decuyper, 02 553 69 33, martin.decuyper@cjsm.vlaanderen.be
    CJSM Sport Vlaanderen (ex-BLOSO)
    AR Dirk Van Stichel, 02 209 46 76, dirk.van_stichel@bloso.be
    CJSM Kunsten en Erfgoed (K&E)
    AR
    AR (extranet)
    Martin Decuyper, 02 553 69 33, martin.decuyper@cjsm.vlaanderen.be
    CJSM Sociaal-Cultureel Werk voor Jeugd en Volwassenen (ASCW)
    AR
    AR (extranet)
    Martin Decuyper, 02 553 69 33, martin.decuyper@cjsm.vlaanderen.be
    CJSM Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen (KMSKA)
    AR Jeroen Vanluyten, 03 224 95 16, jeroen.vanluyten@kmska.be
    CJSM Vlaamse Regulator voor de Media (VRM)
    AR Rudy Laleman, 02 553 80 77, rudy.laleman@vrm.vlaanderen.be
    CJSM Raad voor Cultuur¸ Jeugd¸ Sport en Media (SARC)
    AR
    AR (extranet)
    Iris Vanriet, 02 553 41 93, iris.vanriet@cjsm.vlaanderen.be
    EWI Agentschap Innoveren en Ondernemen (VLAIO)
    AR
    AR (extranet)
    Hans Destrycker (hans.destrycker@vlaio.be) en Ludo Polleunis (ludo.polleunis@vlaio.be), 02 553 37 14 en 02 432 43 42

    Startpagina's