chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Arbeidsreglementen

    Hieronder vind je de arbeidsreglementen terug van de diensten van de Vlaamse overheid, zoals omschreven in art. I 2 van het besluit van de Vlaamse Regering van 13 januari 2006.
    BD Entiteit Arbeidsreglement Contactpersoon
    OV Vlaamse Onderwijsraad (VLOR)
    AR Joel Job, 02 227 13 54, joel.job@vlor.be
    WSE Departement Werk en Sociale Economie (DWSE)
    AR
    AR (extranet)
    Barbara Herzeel, 02 553 09 36, barbara.herzeel@wse.vlaanderen.be
    WSE Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding (VDAB)
    AR Rino Manderick, 02 506 15 82 , rino.manderick@vdab.be
    WSE Vlaams Agentschap voor Ondernemersvorming - SYNTRA Vlaanderen
    AR Jessy Van Dousselaere, jvd@syntravlaanderen.be
    WVG Departement Welzijn¸ Volksgezondheid en Gezin (DWVG)
    AR
    AR (extranet)
    Katrien De Meyer, 02 553 42 68, katrien.demeyer@wvg.vlaanderen.be
    WVG Vlaams Agentschap Zorg en Gezondheid (VAZG)
    AR
    AR (extranet)
    Marie-Laure Robberechts, 02 553 36 91, marielaure.robberechts@zorg-en-gezondheid.be
    WVG Jongerenwelzijn (JWZ)
    AR Els Jacobs, 0491 72 00 02, els.jacobs@jongerenwelzijn.be
    WVG Openbaar Psychiatrisch Zorgcentrum Geel (OPZ Geel)
    AR Nele Moons, 014 57 93 82, nele.moons@opzgeel.be
    WVG Openbaar Psychiatrisch Zorgcentrum Rekem (OPZC Rekem)
    AR Thierry Houben, 089 84 70 12, thierry.houben@opzcrekem.be
    WVG Kind en Gezin (K&G)
    AR Liesbet De Saeger, 0496 59 51 86, Liesbet.desaeger@kindengezin.be

    Startpagina's