chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Contacteer het team van Diversiteitsbeleid

    Dienst Diversiteitsbeleid
    Agentschap Overheidspersoneel
    Vlaamse overheid

    Havenlaan 88, bus 33 - 1000 Brussel
    E-mail: diversiteitsbeleid@vlaanderen.be

    http://overheid.vlaanderen.be/diversiteitsbeleid

    www.facebook.com/diversiteitsbeleid

    https://twitter.com/DiversiteitVO

     Michiel Trippas

     Vlaams Diversiteitsambtenaar

     Tel. 0491 96 60 40

     michiel.trippas@vlaanderen.be

     Gert Tielemans

     Beleidsmedewerker Gelijke kansen en Diversiteit

     Ondersteuning Entiteiten / Agentschappen

     Tel. 0499 59 43 73

     gert.tielemans@vlaanderen.be

     Greta Gryson

     Stafmedewerker Gelijke kansen en Diversiteit

     Bemiddelaar diversiteitsstages 

     Tel. 0490 65 43 60

     greta.gryson@vlaanderen.be

     Recep Bas

     Toeleider kansengroepen - Bemiddelaar

     Arbeidsmarktcommunicatie - Instroom

     Tel. 0491 96 60 36

     recep.bas@vlaanderen.be

     Gabriela Necula

     Specialist handicap en chronische ziekte

     Uitvoering Tewerkstellingsondersteunende
     maatregelen (TOM)

     Tel. 0490 58 73 73

     onbeperktaandeslag@vlaanderen.be

     gabriela.necula@vlaanderen.be

     Jolien Voorspoels

     Beleidsmedewerker Gelijke Kansen en Diversiteit

     Monitoring en Gender

     Tel. 0491 35 47 51

     jolien.voorspoels@vlaanderen.be

     Merel Terlien

     Beleidsmedewerker Gelijke Kansen en Diversiteit

     Handicap en chronische ziekte 

     Tel. 0490 58 97 23

     onbeperktaandeslag@vlaanderen.be

     merel.terlien@vlaanderen.be

     Nini Van de Velde

     Management Assistent

     Secretariaat

     Tel. 0491 96 60 41

     nini.vandevelde@vlaanderen.be

     Mireille Brepoels

     Projectcoördinator Gelijke kansen en Diversiteit

     Taalbeleid

     Tel. 0491 96 60 39

     mireille.brepoels@vlaanderen.be

     Jolien Versin

     Medewerker

     Tel. 0477 96 45 89

     jolien.versin@vlaanderen.be