chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Contacteer het team van Diversiteitsbeleid

    Dienst Diversiteitsbeleid
    Agentschap Overheidspersoneel
    Vlaamse overheid

    Havenlaan 88, bus 33 - 1000 Brussel
    E-mail: diversiteitsbeleid@vlaanderen.be

    http://overheid.vlaanderen.be/diversiteitsbeleid

    www.facebook.com/diversiteitsbeleid

    https://twitter.com/DiversiteitVO

     Michiel Trippas

     Vlaams Diversiteitsambtenaar

     Tel. 0491 96 60 40

    michiel.trippas@kb.vlaanderen.be

     Joke Baeten

     Beleidsmedewerker Gelijke kansen en Diversiteit

     Ondersteuning Entiteiten / Agentschappen

     Tel. 0499 17 20 01

    joke.baeten@kb.vlaanderen.be

     Greta Gryson

     Stafmedewerker Gelijke kansen en Diversiteit

     Bemiddelaar diversiteitsstages - mentorship

     Tel. 0490 65 43 60

    greta.gryson@kb.vlaanderen.be

     Recep Bas

     Diversiteitsconsulent - Toeleider kansengroepen

     Arbeidsmarktcommunicatie - Instroom

     Tel. 0491 96 60 36

    recep.bas@kb.vlaanderen.be

     Ann-Sophie Baeken

     Stafmedewerker Gelijke kansen en Diversiteit

     Specialist Toegankelijkheid - LGBT

     Tel. 0496 56 53 28

    ann-sophie.baeken@kb.vlaanderen.be

     Gabriela Necula

     Ondersteuner handicap en chronische ziekte

     Uitvoering Tewerkstellingsondersteunende
     maatregelen (TOM)

     Tel. 0490 58 73 73

    gabriela.necula@kb.vlaanderen.be

     Nini Van de Velde

     Management Assistent

     Secretariaat

     Tel. 0491 96 60 41

    nini.vandevelde@kb.vlaanderen.be

     Mireille Brepoels

     Projectcoördinator Gelijke kansen en Diversiteit

     Taalbeleid

     Tel. 0491 96 60 39

    mireille.brepoels@kb.vlaanderen.be

     Kim Van de Perre

     Specialist Diversiteitscommunicatie

     Tel. 0496 39 68 15 (enkel SMS)

    kim.vandeperre@kb.vlaanderen.be

     Gert Tielemans

     Beleidsmedewerker Gelijke Kansen en Diversiteit

     Tel. 0499 59 43 73

    gert.tielemans@vlaanderen.be