chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Diversiteitsambtenaren per beleidsdomein/entiteit

    KANSELARIJ & BESTUUR (KB)

    Marleen Resseler
    Departement Kanselarij en Bestuur
    02 553 58 63
    marleen.resseler@kb.vlaanderen.be


    Agentschap Informatie Vlaanderen
    (tijdelijk geen diversiteitsambtenaar)

    Radek Sidorski
    Agentschap Overheidspersoneel
    0499 57 94 55
    radek.sidorski@kb.vlaanderen.be

    Annemie Van Uytven
    Het Facilitair Bedrijf
    0492 38 00 78
    annemie.vanuytven@kb.vlaanderen.be

    Thibault Parent
    DBRC
    02 553 22 70
    thibault.parent@vlaanderen.be

    Ragna Van Vossole
    Agentschap Integratie en Inburgering
    02 212 08 96
    ragna.vanvossole@integratie-inburgering.be

    Astrid Servaes
    Audit Vlaanderen
    02 553 45 46
    astrid.servaes@vlaanderen.be

    Koen Naulaerts (ad interim)
    Agentschap Binnenlands Bestuur
    02 553 55 35
    koen.naulaerts@kb.vlaanderen.be

    CULTUUR, JEUGD, SPORT EN MEDIA (CJSM)

    Petri Hezemans
    Departement CJSM
    02 553 32 57
    petri.hezemans@cjsm.vlaanderen.be

    Katia Verbelen
    Sport Vlaanderen
    02 209 46 72
    katia.verbelen@sport.vlaanderen

    Marijke Dejonghe
    VRM
    02 553 80 77
    marijke.dejonghe@vrm.vlaanderen.be

    ECONOMIE, WETENSCHAP EN INNOVATIE (EWI)

    Eric Min
    Departement EWI
    02 553 44 00
    eric.min@ewi.vlaanderen.be

    Ludo Polleunis
    Agentschap Innoveren & Ondernemen
    02 432 43 43
    ludo.polleunis@vlaio.be

    Carine Zerard
    Plantentuin Meise
    02 260 09 21
    carine.zerard@plantentuinmeise.be

    FINANCIEN EN BEGROTING (FB)

    Julie De Bruyne
    Departement Financiën en Begroting
    0492 15 38 43
    julie.debruyne@fb.vlaanderen.be

    Miranda Vandevelde
    VLABEL
    02 553 22 51
    miranda.vandevelde@fb.vlaanderen.be

    INTERNATIONAAL VLAANDEREN (IV)

    Departement Buitenlandse Zaken
    (tijdelijk geen diversiteitsambtenaar)

    Charlene Vanopbroeke
    Flanders Investment & Trade
    09 267 40 80
    charlene.vanopbroeke@fitagency.be

    Maarten Stieperaere
    Toerisme Vlaanderen
    02 504 03 00
    maarten.stieperaere@toerismevlaanderen.be

    LANDBOUW EN VISSERIJ (LV)

    Marijke Willocx
    Departement LV
    02 552 77 73
    marijke.willocx@lv.vlaanderen.be

    Nazikel Syouleyman
    ILVO
    09 272 25 38
    nazikel.syouleyman@ilvo.vlaanderen.be

    MOBILITEIT EN OPENBARE WERKEN (MOW)

    Departement MOW
    (tijdelijk geen diversiteitsambtenaar)

    Evi Kempen
    De Lijn
    059 34 57 48
    evi.kempen@delijn.be  

    Greet Geerdens
    De Vlaamse Waterweg
    011 29 84 81
    greet.geerdens@vlaamsewaterweg.be

    Katrien Haegeman
    Agentschap Wegen en Verkeer
    02 553 78 18
    katrien.haegeman@mow.vlaanderen.be

    Rik Bervoets
    Maritieme Dienstverlening en Kust
    02 553 73 34
    rik.bervoets@mow.vlaanderen.be

    ONDERWIJS EN VORMING (OV)

    Nicolas De Schuymer
    Departement Onderwijs en Vorming
    0496 03 51 60
    nicolas.deschuymer@ond.vlaanderen.be

    Ilse Scheirlinckx
    AHOVOKS
    02 553 98 37
    ilse.scheirlinckx@ond.vlaanderen.be

    Annie Hofman
    AgODi
    02 553 87 88
    annie.hofman@ond.vlaanderen.be

    Laure Stroo
    AGION
    02 221 05 59
    laure.stroo@vlaanderen.be

    OMGEVING

    Kaat Bilsen
    Departement Omgeving
    02 553 17 88
    kaat.bilsen@vlaanderen.be

    Elsie Gilis
    Agentschap Natuur en Bos
    0492 15 07 72
    elsie.gilis@lne.vlaanderen.be

    Ann Meert
    Vlaamse Milieumaatschappij
    053 72 67 61
    a.meert@vmm.be

    Marijke Cardon
    OVAM
    015 28 42 02
    mcardon@ovam.be

    Suzy Van Gerwen
    Vlaams Energieagentschap
    011 74 27 42
    suzy.vangerwen@vea.be

    Davy Verspeet
    Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek
    0473 98 33 48
    davy.verspeet@inbo.be

    Stéphanie Vincke
    Vlaamse Landmaatschappij
    02 543 69 64
    stephanie.vincke@vlm.be

    Sandra Decanter
    Wonen Vlaanderen
    02 553 14 99
    sandra.decanter@rwo.vlaanderen.be

    Bart Lippens
    Agentschap Onroerend Erfgoed
    02 553 18 34
    bart.lippens@rwo.vlaanderen.be

    Valerie Keppens
    VMSW
    02 505 44 42
    valerie.keppens@vmsw.be

    WERK EN SOCIALE ECONOMIE (WSE)

    Barbara Herzeel
    Departement WSE
    02 553 09 36
    barbara.herzeel@wse.vlaanderen.be

    Bram Bonamie
    VDAB
    02 506 12 25
    bram.bonamie@vdab.be

    Syntra Vlaanderen
    (tijdelijk geen diversiteitsambtenaar) 

    WELZIJN, VOLKSGEZONDHEID EN GEZIN (WVG)

    Jan Willems
    Departement WVG
    02 553 31 83
    jan.willems@wvg.vlaanderen.be  

    Liesbet Janssens
    Agentschap Jongerenwelzijn
    02 553 32 62
    liesbet.janssens@jongerenwelzijn.be

    Dave Claerhout
    Kind en Gezin
    02 533 12 63
    dave.claerhout@kindengezin.be

    Karolien Corten
    VAPH
    02 225 84 45
    karolien.corten@vaph.be

    Marie-Laure Robberechts
    Agentschap Zorg en Gezondheid
    02 553 36 91
    marielaure.robberechts@zorg-en-gezondheid.be

    Glenn Janssens
    Psychiatrisch Zorgcentrum Geel
    014 57 90 24
    glenn.janssens@opzgeel.be

    Veronique Dirix
    Psychiatrisch Zorgcentrum Rekem
    089 84 70 00
    veronique.dirix@opzcrekem.be

    GO! ONDERWIJS VAN DE VLAAMSE GEMEENSCHAP

    Pris Brewee
    Go! Onderwijs
    02 790 92 82
    pris.brewee@g-o.be

    SOCIAAL-ECONOMISCHE RAAD VAN VLAANDEREN

    Kristel Bogaerts
    SERV
    02 209 01 98
    kbogaerts@serv.be

    DE WATERGROEP

    Greetje Timmermans
    De Watergroep
    02 238 94 26
    greetje.timmermans@dewatergroep.be

     style="font-size: 10px; position: relative; top: 8px;"