chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Beleidsdomeinarchivarissen

    Kanselarij en bestuur

    Jana Van Bouwel
    0499 77 31 37
    jana.vanbouwel@kb.vlaanderen.be

    Financiën en Begroting (FB)

    Katlijn Vanhee
    02 553 18 71
    katlijn.vanhee@fb.vlaanderen.be

    Internationaal Vlaanderen (IV)

    Glenn Maes
    02 553 59 27
    glenn.maes@vlaanderen.be.

    Economie, Wetenschap en Innovatie (EWI)

    Tinneke De Clercq
    tinneke.declercq@ewi.vlaanderen.be

    Onderwijs en Vorming (OV)

    Vania Vande Voorde
    02 553 95 31
    Vania.vandevoorde@ond.vlaanderen.be

    Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (WVG)

    Rebekka Artoos
    02 553 33 08
    rebekka.artoos@wvg.vlaanderen.be

    Cultuur, Jeugd, Sport en Media (CJSM)

    Mario Commeyne
    02 553 06 61
    mario.commeyne@cjsm.vlaanderen.be

    Werk en Sociale Economie (WSE)

    Katrien Blindeman

    katrien.blindeman@wse.vlaanderen.be

    Landbouw en Visserij (LV)

    Isabel Maene
    02 552 77 53
    isabel.maene@lv.vlaanderen.be

    Leefmilieu, Natuur en Energie (LNE)

    Geen beleidsdomeinarchivaris aangeduid

    Mobiliteit en Openbare Werken (MOW)

    Zeger Sioen
    02 553 84 55
    zeger.sioen@mow.vlaanderen.be

    Ruimtelijke Ordening, Woonbeleid en Onroerend Erfgoed (RWO)

    Geen beleidsdomeinarchivaris aangeduid