chat-altchatcrossloginquestion-circlesearchsmileystarthumbup-downwarning
Vlaanderen
Contacteer ons
    Terug naar overzicht Stuur een e-mail

    Stuur een e-mail naar 1700, de informatiedienst voor al uw vragen aan de overheid.
    U ontvangt een kopie van uw bericht.

    Terug naar overzicht Chat met ons
    Uw chatgesprek wordt automatisch gestart zodra er een medewerker beschikbaar is.
    Even geduld, uw positie in de wachtrij wordt bepaald.

    Sport bij de Vlaamse overheid

    Geen tijd of zin om ’s avonds nog te sporten? De Vlaamse overheid organiseert heel wat sportactiviteiten om overdag te doen. Een overzicht.

     

    Aanbod per sport

    Aerobics Ellipsgebouw
    1. Wanneer: dinsdag van 12 tot 13 uur
    2. Waar: polyvalente ruimte Ellipsgebouw in Brussel
    3. Lesgever: Sportwerk Vlaanderen
    4. Info: Anita Rosseels, 02 553 37 64, anita.rosseels@vlaio.be
    5. Bijdrage: 5 euro verzekering en 20 euro per schooljaar
    Total Body Workuit Herman Teirlinckgebouw
    • Wanneer: donderdag van 12 tot 13 uur
    • Waar: Polyvalente ruimte of fitnessruimte in het Herman Teirlinckgebouw in Brussel
    • Lesgever: Sportwerk Vlaanderen
    • Info: Joelle Lhoëst, 0491 96 86 39, joelle.lhoest@vlaanderen.be
    • Bijdrage: 20 euro lidgeld en 5 euro voor verzekering
    Fitness
    • Waar? Ellipsgebouw, Graaf de Ferrarisgebouw en Herman Teirlickgebouw in Brussel
    • Wanneer? Doorlopend.
    Karate Ellipsgebouw
    • Wanneer: woensdag en vrijdag van 12.15 uur tot 13.15 uur
    • Waar: polyvalente ruimte Ellipsgebouw in Brussel (als de polyvalente ruimte bezet is in lokaal -1.09)
    • Lesgever: Rudi Baeyens, 0479 98 98 43, rudi.baeyens@vlaanderen.be
    • Bijdrage: 5 euro verzekering en 20 euro lidgeld per schooljaar
    Kungfu Noordwijk
    • Wanneer: dinsdag en donderdag van 12.05 tot 13.05 uur
    • Waar: FOD Mobiliteit, 1ste verdieping, Vooruitgangsstraat 56 in Brussel
    • Lesgever: Alistair Fronhoffs, 02 214 21 18, a.fronhoffs@vmm.be
    • Bijdrage: 5 euro lidgeld en 15 euro per schooljaar
    Onderhoudsgym Herman Teirlinckgebouw
    • Wanneer: dinsdag van 11.45 tot 12.45 uur
    • Waar: Polyvalente ruimte of fitnessruimte in het Herman Teirlinckgebouw in Brussel
    • Lesgever: Sportwerk Vlaanderen
    • Info: Joelle Lhoëst, 0491 96 86 39, joelle.lhoest@vlaanderen.be
    • Bijdrage: 20 euro lidgeld en 5 euro voor verzekering
    Tafeltennis Herman Teirlinckgebouw
    • Wanneer: eigen initiatief
    • Waar: Herman Teirlinckgebouw in Brussel
    • Info: Joelle Lhoëst, 0491 96 86 39, joelle.lhoest@vlaanderen.be
    • Bijdrage: 5 euro verzekering
    Yoga Ellipsgebouw
    • Wanneer: maandag van 12 tot 13 uur
    • Waar: polyvalente ruimte, Ellipsgebouw in Brussel
    • Info: Pascale Leleu, 0470 21 80 57, pascale.leleu@lv.vlaanderen.be
    • Bijdrage: 5 euro verzekering per schooljaar en 3 euro per les
    Joggen VAC Brugge
    • Wanneer: maandag en donderdag van 12 tot 13 uur
    • Wie: iedereen kan meedoen, sommige joggen aan een tempo van 9 à 10 km/uur, andere joggen aan een lager tempo en/of een kortere afstand 
    • Info: Virginie Cornelissis, 050 24 80 76, virginie.cornelissis@mow.vlaanderen.be of Iris Delodder, 050 24 80 03, iris.delodder@mow.vlaanderen.be 
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro per schooljaar voor de verzekering
    Volleybal VAC Hasselt
    • Wanneer: dinsdag van 12 tot 13 uur, momenteel on hold wegens geen kandidaat-sporters 
    • Info: Tom Vandevelde, 011 74 23 74, tom.vandevelde@mow.vlaanderen.be  
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro verzekering per schooljaar en een kleine bijdrage per wedstrijd 
    Zaalvoetbal VAC Hasselt
    • Wanneer: donderdag of vrijdag van 12 tot 13 uur (wordt afgesproken via email met contactpersoon Inge Vanelderen), momenteel on hold wegens geen kandidaat sporters 
    • Info: Inge Vanelderen, 011 74 23 86, via inge.vanelderen@mow.vlaanderen.be 
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro verzekering per schooljaar en een kleine bijdrage per wedstrijd 
    Badminton VAC Hasselt
    • Wanneer: elke maandag en/of donderdag van 12 tot 13 uur
    • Waar: sporthal Runkst 
    • Info: Olivier Putzeys, 02 430 91 43, olivier.putzeys@fb.vlaanderen.be  
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro verzekering per schooljaar en een kleine bijdrage voor huur van de zaal per wedstrijd
    BBB figuurtraining VAC Hasselt
    • Wanneer: dinsdag van 12 tot 13 uur 
    • Waar: VAC Hasselt 
    • Lesgever: gediplomeerde lesgever van Sportwerk Vlaanderen 
    • Info: Kristine Nagels, 011 74 26 95, kristine.nagels@lv.vlaanderen.be 
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro voor verzekering en 20 euro per schooljaar 
    Tafeltennis VAC Hasselt
    • Wanneer: iedere middag van 12 tot 13 uur
    • Waar: in het lokaal van de kinderopvang in het VAC Hasselt 
    • Lesgever: Olivier Putzeys 
    • Info: Olivier Putzeys, 02 430 91 43, olivier.putzeys@fb.vlaanderen.be 
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro per schooljaar voor de verzekering
    Zumba Herman Teirlinckgebouw
    • Wanneer: maandag van 12 tot 13 uur 
    • Waar: Herman Teirlinckgebouw in Brussel
    • Lesgever: Penny De Beleyr 
    • Info: Penny Debeleyr, penny.debeleyr@bz.vlaanderen.be 
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro per schooljaar voor verzekering en 2 euro per les, te betalen aan de lesgeefster. 
    Start-to-run Imalso/Maritieme Toegang
    • Waar: Imalso, Antwerpen Linkeroever
    • Info: Rudi Janssens, 0490 65 45 72, rudi.janssens@mow.vlaanderen.be 
    • Bijdrage: 5 euro per schooljaar voor verzekering 
    Start-to-run MOW
    • Wanneer: dinsdag en donderdag om 12 uur
    • Waar: vertrek aan de balie van Ferraris, onder begeleiding 
    • Info: sport.bewegen@mow.vlaanderen.be 
    • Bijdrage: 5 euro per schooljaar voor verzekering
    Joggen Ellipsgebouw
    • Wanneer: dinsdag van 11.45 uur tot 12.45 uur
    • Wie: iedereen kan meedoen. Na een gezamenlijke opwarming loopt iedereen de afstand en het tempo dat hij/zij wil. Er zal een groepje zijn dat het aantal kilometers geleidelijk optrekt van 5 naar 10 km. Een ander groepje houdt het bij 5 km.
    • Info: Yves Dierckx, yves.dierckx@vlaio.be of Ils De Bal, ils.debal@vlaanderen.be 
    • Bijdrage deelnemer: 5 euro per schooljaar voor de verzekering
    Actieve meditatie Ellipsgebouw
    • Wanneer: 1 keer per maand
    • Waar: lokaal  -1.6, Ellipsgebouw
    • Lesgever: Fernando Vivanco
    • Info: Isabel De Boer, isabelle.deboer@vlaanderen.be
    • Bijdrage: 5 euro per schooljaar voor de verzekering en 3 euro per les

    Meer informatie vind je op de website van de vzw Kunst & Vrije Tijd.

    Sport- en Beleefdagen Vlaamse overheid

    Na de succesvolle 1ste editie in 2019 kun je in 2020 opnieuw kiezen tussen 3 verschillende data en locaties:

    • Donderdag 17 september 2020 in en rond Brussel
    • Donderdag 24 september 2020 in en rond Herentals
    • Donderdag 1 oktober 2020 in en rond Gent 

    Alle info en de aftermovie vind je op de website van Sport Vlaanderen.

    Sporten met je collega's

    Sporten is veel leuker als je het samen doet. Je houdt het ook langer vol. Wat denk je ervan om samen met de collega’s deel te nemen aan een sportevenement? Kijk op de website van Sport Vlaanderen welke toffe wedstrijden er aankomen. 

    Sport Vlaanderen helpt je team ook op een andere manier om meer te sporten:

    Daarnaast zijn er de bedrijfscoaches van het Vlaams Instituut Gezond LevenJe team krijgt 20 uur begeleiding bij de opzet van een preventief gezondheidsbeleid.

    Ben je verzekerd als je sport op het werk?

    Nee, sporten is een privéactiviteit. Ook als je sport in een gebouw van de Vlaamse overheid ben je niet verzekerd. Daarom betaal je voor veel sportactiviteiten een kleine bijdrage voor de verzekering.

    Zo vermijd je blessures

    Aanbod per gebouw

    Deze informatie volgt binnenkort.